Kolejne zwycięstwo naszych uczniów!

30 października odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu organizowanego przez Kombatancki Związek Dzieci Wojny oddział w Ełku oraz Muzeum Historyczne w Ełku. Tematyka konkursu wiązała się z miejscami pamięci w Ełku i powiecie ełckim. Laureatami zostali: Ania Koronkiewicz z klasy II b, która zajęła pierwsze miejsce oraz Mateusz Karanowski, również
z klasy II b. Uczniów przygotowała Jolanta Bowżyk.

Uroczystość wręczenia nagród uświetniona została przez obecność posła Andrzeja Orzechowskiego, starosty ełckiego Krzysztofa Piłata oraz Prezydenta Miasta Ełk Tomasza Andrukiewicza. Kombatancki Związek Dzieci Wojny oddział w Ełku uhonorował także ludzi działających na ich rzecz.

Wyjątkową oprawę zapewnił chór szkolny pod opieką Anny Świderskiej oraz występ solistów – Dominiki Krassowskiej i Bartosza Hurynia, którym akompaniowali Kacper Kasprzak oraz Maciej Pogorzelski.