"Gimnazjaliści wkraczają w weekend w stylu Hollywood”

Kolejny wieczór filmowy za nami! Pomimo, że zima za oknem, a wieczory chłodne
i wietrzne, uznaliśmy, że warto je spędzić na wspólnym oglądaniu filmów.

12 grudnia, późnym popołudniem, uczniowie klas I b, I e, I d i II d, spotkali się na kolejnym wieczorze filmowym. W trakcie wieczoru panowała niemalże sielankowa atmosfera. Można było posiedzieć w szkole, ale uwaga - tym razem niekoniecznie w ławkach i krzesełkach. Mile widziane były karimaty czy koce. Ponadto na pokazie można było poczuć się niemalże jak
w kinie - ktoś ma ochotę na popcorn, napój, a może pizzę? Proszę bardzo! Oczywiście, dopóki nie przeszkadzało to innym w odbiorze. Na stołach klasy I d zagościły dodatkowo ciasta
i muffinki przygotowane przez uczniów i ich rodziców. W budowaniu nastroju pomógł nam mrok za oknem, mrugające lampki na choinkach i pogaszone światła.

Grudniowa odsłona wieczoru filmowego miała miejsce w trzech „salach kinowych”, a więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie, od kultowej komedii z Jimem Carreyem "Yes Man", po thriller „Prawo zemsty”, aż do „Pisarzy wolności”.

Wszyscy bawili się fantastycznie, filmy dostarczyły wielu wzruszeń, nie zabrakło też zabawnych momentów. Na zakończenie ekipy ochotników dokonały sprzątania sal, a uczniowie klasy I d pożegnali się ze sobą zabawami integracyjnymi, m.in. ”zaszczebiotaj ptaszku”.

Już niebawem kolejna odsłona wieczoru filmowego, na którą serdecznie zapraszamy!

Opiekę nad uczniami sprawowały:

Milena Laszkowska

Joanna Laszczkowska