Odnieśliśmy sukces na szczeblu krajowym...

20 uczniów naszej szkoły z klas drugich i trzecich wzięło udział 16 marca br. w Ogólnopolskim Konkursie  Geograficznym "Geo-Planeta" PLUS,  którego współorganizatorem był Wydział  Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego.

Uczeń klasy 2c - Michał Kozaczek zajął I miejsce w Polsce w kategorii gimnazjów, piętnastu  naszych uczniów otrzymało wyróżnienia, a szkoła dyplom uznania za bardzo dobre wyniki uczestników konkursu. Młodzież do eliminacji krajowych przygotowywała nauczycielka geografii p. Danuta Krupińska.

Gratulacje!