Ełcka Liga Pływacka

17.01.2016r odbyła się druga edycja Ełckiej Ligi Pływackiej. W zawodach wzięli udział uczniowie Gimnazjum Nr 4. Podobnie jak w rundzie pierwszej,  większość  naszych zawodników uplasowała się na miejscach I-III. Waga ich sukcesów jest o tyle duża, że w zawodach wystartowało około 150  zawodników zrzeszonych w różnych klubach, stowarzyszeniach, jak również, ci niezrzeszeni. Na uwagę zasługuje postawa uczniów klasy sportowej (Ia) , którzy mimo dużej konkurencji  i wyrównanego poziomu nie poddali się tremie. I tak:

Wierciszewski Wiktor - miejsce III na 50m stylem grzbietowym,

Kasiborski Dawid - miejsce II w stylu grzbietowym,

Walisiewicz Łukasz - IV m-ce,

W innych rocznikach szkołę reprezentowali:

Opiłowska Magda - III miejsce 50m styl grzbietowy i II miejsce 50m styl dowolny,

Truszkowska Wiktoria  - II miejsce 50m styl grzbietowy, III miejsce 50m styl dowolny,

Sawicki Dawid  - II miejsce 50m styl grzbietowy i II miejsce 50m styl dowolny,

Wnorowski Adrian - III miejsce 50m styl grzbietowy.

W zawodach również brali udział: Albin Weronika, Galicki Aleksy, Galicki Artur, Kopyciński Kacper.

Opiekun- Marek Klimowicz